הצלמים שלנו, הם צלמים מקצועיים בעלי רקע בצילום סטילס וווידיאו ביחידות ההסרטה בצה”ל, בתפקידי הפקה מגוונים בחברות להפקת פרסומות וסדרות טלוויזיה לילדים. כל העורכים שלנו בעלי הכשרה מקצועית בבתי ספר לעריכה ביניהם “ג’אמפ קאט” ו-“קאמרה אובסקורה”.

בין היתר צילמו צלמי החברה את התוכניות: “המסעדה של מיקי” עבור YES, “אחיות רשת” עם נוי והדר עבור פרטנר, “נעים עם דליה מנטבר” עבור רצועות שידור בערוצי לייף סטייל ובימים אלו מצלמים הפקות ילדים נוספות לטלוויזיה עבור הבמאי והיוצר קובי מחט ביניהן "אדוני המאמנת" לערוץ ג'וניור, האוטו גלידה של אסתר עבור ה-VOD ו"נוי ובלה בלה". 

חברת הדר מדיה מספקת מענה מקיף לצרכי הצילום שלכם עם חשיבה מחוץ לקופסה וסגירת כל הקצוות הדרושים לכם לאירוע החל מסטילס, ווידיאו, מגנטים, אלבומים דיגיטליים, צילומי חוץ, צילומי בוק, צילומי סטודיו, הפקת הזמנות ותשורות לאורחים, צילום קליפים, הפקת מצגות ועד לשידורים חיים של האירוע שלכם בYOUTUBE ועל המסכים באולם וכן צילומי רחף.

את הכל אנחנו עושים תוך כדי התמקדות בכל הכלים הטכנולוגיים החדשים כמו מצלמות המסוגלות לצלם באיכות שידור 4K הפקת אלבומים דיגיטליים בלבד, מדפסות קנבסים ומגנטים באיכות הגבוהה ביותר עם שיטות הדפסה תרמיות ועוד.

 1.11.18 כל הזכויות שמורות להדר מדיה צלמים. www.hadarmedia.co.il

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now